צביעת דירה

צביעת דירה בזול או בית על ידי צבעי מקצועי ומנוסה מבטיחה לכם תוצאה מושלמת ועבודה נקיה ויסודית. אם חשבתם כי כל אחד יכול לקחת מברשת ודלי צבע ופשוט לצבוע את קירות הבית הרי טעות בידכם. אמנם, צביעת קיר אחד או תיקוני צבע אפשר לבצע גם לבד כדי לחסוך בעלויות, אך כאשר מעוניינים לחדש את הצבע בכל הדירה או בחלק מהחדרים, ובעיקר בסלון, מומלץ להזמין צבעי מקצועי כמו זיו החביב.

למה כדאי לכם לצבוע את הדירה עם "זיו החביב"?

שירות צביעה ועבודות צבע בפריסה ארצית 

מתחייבים למחיר הזול ביותר! 

החברה ותיקה ופועלת בענף מעל ל-15 שנה ומשתמשת בציוד המקצועי ביותר

טכניקות חדשות ומתקדמות לצביעת כל סוגי הדירות 

מענה מקצועי לכל בקשה ודרישה 

עבודה יסודית ונקיון הדירה בסיום העבודה

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך עם אחריות 

לקבלת ייעוץ ללא עלות מזיו החביב חייגו: 050-6665666

אם אתם מעוניינים בעבודת צבע ברמה גבוהה ומעל כולם כדאי גם לכם להזמין את זיו החביב. הוא מחויב לתוצאות מושלמות ולעבודה מהירה, יעילה ויסודית, במחיר משתלם ושווה לכל כיס ובלי להתפשר על איכות הצביעה והתוצאות. אנו מתמחים בכל עבודות הצבע, לרבות צביעת דירה במחיר אטרקטיבי, תיקוני צבע, עבודות גבס וחשמל, צביעת מעקות, דלתות, דקים ופרגולות. אם אתם מעוניינים בעבודה איכותית ללא פשרות ובמחיר משתלם, זיו החביב הוא הצבעי שלכם!

צביעת דירה בזול ובתכנון מקצועי

לאחר שהחלטתם לצבוע את הדירה או הבית עליכם לקבל החלטות חשובות כמו כמה חדרים לצבוע, האם יש חדרים בהם הצבע תקין ואין צורך לצבוע מחדש, האם יש להחליק ולהכין את הקירות לפני מריחת שכבת צבע חדשה, האם יש סימני עובש ורטיבות בקירות ובתקרה? איזה גוון מתאים לסלון ולחדרי השינה, ועליכם להחליט גם האם אתם מעוניינים בגוון אחיד ובצביעה חלקה או בשילוב בין צבעים וצביעת קירות מיוחדת ואמנותית עם טקסטורות ומרקמים מיוחדים.

תכנון נכון לפני צביעת דירה מבטיח לכם תוצאות משביעות רצון, כך תוכלו גם לרכוש את הציוד הנדרש למלאכה. עם זאת, כדי ליהנות מעבודה מקצועית אין לוותר על איש מקצועי אמין, יעיל ומיומן, וכדאי לבחור צבעי מקצועי בעל תודעת שירות גבוהה. הצבעי יגיע לביתכם על מנת לסייע לכם לתכנן את העבודה ולקבל החלטות נכונות, הוא יבחן במיומנות את מצב הקירות, סוג הצבע הקיים ויסייע לכם להגשים את החלומות העיצוביים שלכם, פרועים ככל שיהיו.

צביעת דירה בלבן

כמה עולה לצבוע את הדירה?

המחיר של צביעת דירה משתנה לפי מספר פרמטרים כמו: מספר החדרים, שטח הקירות, טכניקת הצביעה, מורכבות העבודה, כמות הצבע, חומרי הגלם ועוד. לרוב, נהוג לחשב את המחיר לפי מספר החדרים, יש גם מחירון לצביעת קיר אחד, תקרה, דלתות ומשקופים וכדומה.

חשוב לציין כי מחיר עבודות הצבע מבוסס על צביעת קירות בלבד, כולל תיקונים קלים במידת הצורך. עם זאת, במידה ומצב הקירות בעייתי ויש לטפל במיומנות בכתמי רטיבות ועובש, לתקן פגמים קשים בקיר כמו מילוי ואיטום חורים וסדקים, ובמידה וצריך להחליק את הקיר כהכנה לקראת הצביעה, המחיר יעלה מעלה.

כמו כן, צביעה בהתזה מייקרת את עלות העבודה, בעוד צביעה באמצעות רולרים ומברשות נחשבת לפשוטה יותר מאחר והיא דורשת פחות זמן הכנה, וגם עלות החומרים נמוכה יותר. מאחר ולרוב כולם מחפשים עבודות של צביעת דירה בזול, רבים בוחרים בעבודות צבע רגילות, אך כדי ליהנות מעיצוב מרהיב ומעבודות צבע ברמה גבוהה, כדאי לקבל ייעוץ מזיו החביב לגבי טכניקות של צביעה דקורטיבית וכך אנו יכולים להוזיל עלויות וליהנות מעבודה מקצועית ומתוצאות איכותיות ומשביעות רצון.

מחירון צביעת דירה

סוג הצביעהטווח מחירים ללא צביעת תקרהטווח מחירים כולל צביעת תקרה
צביעת חדר בודד700 – 600 ₪800 – 700 ₪
צביעת דירה 2 חדרים2,000 – 1,500 ₪2,500 – 1,800 ₪
צביעת דירה 2.5 חדרים2,500 – 1,800 ₪3,000 – 2,200 ₪
צביעת דירה 3 חדרים3,500 – 3,000 ₪4,000 – 3,400 ₪
צביעת דירה 3.5 חדרים3,800 – 3,200 ₪4,300 – 3,500 ₪
צביעת דירה 4 חדרים5,000 – 4,000 ₪5,500 – 4,500 ₪
צביעת דירה 5 חדרים5,000 – 4,500 ₪5,500 – 5,000 ₪
צביעת דירה 6 חדרים6,000 – 5,200 ₪7,000 – 5,500 ₪
צביעת קיר בודד250 – 150 ₪ 
צביעת תקרה500 – 300 ₪ 

הכנת הקירות לקראת צביעת דירה

רבים חושבים כי צביעת דירה מסתכמת בקניית צבע ומריחתו על הקירות בעזרת מברשת או רולר, לכן כדאי לדעת כי צבעי מקצועי מתחיל את העבודה בהכנה יסודית של חללי הדירה. צבעי מנוסה מרכז את הרהיטים במרכז החדר, מכסה אותם ביריעות ניילון, מפרק שקעי חשמל ומפסקים, מסיר את המסמרים והברגים מהקיר, סותם חורים, מתקן סדקים בחומרי איטום ומילוי מיוחדים, עובר עם שפכטל ונייר ליטוש על הקירות, מחליק קירות ומסיר שכבות אבק, כתמים וציורים שהילדים ציירו בעט או בטושים, מתקן פינות שבורות, ובמידת הצורך מתקן נזקים שנגרמו לטיח ומורח חומר ייעודי לחיזוק הטיח כדי למנוע משכבות הצבע להתקלף תוך זמן קצר, ועל מנת למנוע פיצוצים בצבע.

לאחר הכנת הקירות וייבוש חומרי המילוי והאיטום, הצבעי מתחיל בצביעה איכותית ומקצועית במיומנות גבוהה. צבעי אמין משתמש רק בצבעים איכותיים של מותגים מובילים, בלי טריקים של חאפרים בתחום כמו מהילת הצבע בהרבה מים או שימוש בצבעים ירודים באיכותם. הצבעי צובע לפחות 2 שכבות, לעתים יותר, בהתאם למצב הקיר והתוצאה הרצויה. בסוף העבודה הוא מנקה אחריו ומשליך את הפסולת לפח.

כמו כן, חשוב להתאים את סוג הצבע בהתאם לחדר ולשכבת הקודמת, בעיקר כאשר צובעים חדרים המאופיינים בסביבה רטובה כמו חדרי רחצה, מטבח וחדרי שירותים. חשוב להקפיד על צבעים איכותית ללא רעלים מסוכנים, בעיקר כאשר מבצעים צביעת חדרי ילדים ודירות של קשישים או אנשים הסובלים מאלרגיות שונות. לכן ידע נרחב וניסיון מקצועי הם ערובה לצביעה מקצועית ואיכותית.

צביעת דירה בזול

טכניקות לצביעת הדירה וסוגי צבעים נפוצים

בעבר הלא רחוק היה נהוג לסייד את קירות הדירה בחומרים המבוססים של סיד טבעי, כיום ישנם חומרים חדשים ואיכותיים יותר. את התקרה עדיין נהוג לצבוע בסיד בגלל עלות החומר והכיסוי הגבוה, כמו כן הסיד הוא חומר נושם וסופג לחות. את קירות הדירה ניתן לצבוע בחומרים כגון פוליסיד, בצבעים אקריליים או סינתטיים, בצבעי לטקס או בצבע פוליאוריתני.

במקרים מסוימים חשוב להשתמש בשכבת פרמייר, כלומר צבע יסוד מקשר הנחוץ לצביעה איכותית וליצירה שכבה מקשרת בין הקיר לשכבת הצבע. שכבת פרמייר מפחיתה את ספיגת שכבת הצבע לכן ניתן לחסוך בעלויות הצבעים מאחר וצריך ליישם פחות חומר על הקירות.  

לאורך השנים הומצאו טכניקות צביעת דירה חדשות ומודרניות, למשל התזה, צביעה משולבת וצביעה דקורטיבית. כיום, רוב הישראלים מעוניינים לצבוע את הדירה בצבעים איכותיים ובטכניקות חדשות המאפשרות להם להגשים חלומות וליהנות מצביעה דקורטיבית וייחודית. חלפו הימים בהם הסתפקנו רק בצביעת קירות בלבן, כיום נהוג לשלב לפחות קיר אחד בגוון ססגוני ודומיננטי, לשלב בין צבעים, ליצור קווי הפרדה בין צבעים שונים על אותו קיר, להוסיף אלמנטים עיצוביים וטקסטורות מעניינות ועוד.

במידה ואנחנו מתכננים לעצב את הדירה בסגנון ארט נובו או בסגנון הרטרו שחזר לאחרונה לאופנה, נהוג לצבוע את הקירות בשני גוונים שונים, עם חלוקה בערך בגובה מטר מהרצפה בין הצבעים באמצעות פס מולדינג מעוצב עם טקסטורות מעניינות.

כמו כן, אפשר ליישם שליכט צבעוני על אחד הקירות, לצפות חלק מהקיר בטפט, בבריקים או באריחי חיפוי מאבן טבעית. כדי לקבל ייעוץ ועל מנת לבחור בצביעה דקורטיבית בהתאמה לסגנון העיצוב הרצוי ובהתאמה לטעם האישי, כדאי להתייעץ עם זיו החביב המתמחה בצביעת דירות.

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם!