צביעת דירה

צביעת דירה בזול על ידי צבעי מקצועי ומנוסה מבטיחה לכם תוצאה מושלמת ועבודה נקיה ויסודית. אם חשבתם כי כל אחד יכול לקחת מברשת ודלי צבע ופשוט לצבוע את קירות הבית הרי טעות בידכם. אמנם, צביעת קיר אחד או תיקוני צבע אפשר לבצע גם לבד כדי לחסוך בעלויות, אך כאשר מעוניינים לחדש את הצבע בכל הדירה או בחלק מהחדרים, ובעיקר בסלון, מומלץ להזמין צבעי מקצועי כמו זיו החביב.

למה כדאי לכם לצבוע את הדירה עם "זיו החביב"?

שירות צביעה ועבודות צבע בפריסה ארצית 

מתחייבים למחיר הזול ביותר! 

החברה ותיקה ופועלת בענף מעל ל-15 שנה 

שימוש בציוד חדש ומקצועי

טכניקות חדשות ומתקדמות לצביעת כל סוגי הדירות 

מענה מקצועי לכל בקשה ודרישה 

עבודה יסודית ונקיון הדירה בסיום העבודה

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך עם אחריות 

לקבלת ייעוץ ללא עלות מזיו החביב חייגו: 050-6665666

אם אתם מעוניינים בעבודת צבע ברמה גבוהה ומעל כולם כדאי גם לכם להזמין את זיו החביב. הוא מחויב לתוצאות מושלמות ולעבודה מהירה, יעילה ויסודית, במחיר משתלם ושווה לכל כיס ובלי להתפשר על איכות הצביעה והתוצאות. אנו מתמחים בכל עבודות הצבע, לרבות צביעת דירה במחיר אטרקטיבי, תיקוני צבע, עבודות גבס וחשמל, צביעת מעקות, דלתות, דקים ופרגולות. אם אתם מעוניינים בעבודה איכותית ללא פשרות ובמחיר משתלם, זיו החביב הוא הצבעי שלכם!

תכנון נכון לפני צביעת דירה

לאחר שהחלטתם לצבוע את הדירה או הבית עליכם לקבל החלטות חשובות כמו כמה חדרים לצבוע, האם יש חדרים בהם הצבע תקין ואין צורך לצבוע מחדש, האם יש להחליק ולהכין את הקירות לפני מריחת שכבת צבע חדשה, האם יש סימני עובש ורטיבות בקירות ובתקרה? איזה גוון מתאים לסלון ולחדרי השינה, ועליכם להחליט גם האם אתם מעוניינים בגוון אחיד ובצביעה חלקה או בשילוב בין צבעים וצביעת קירות מיוחדת ואמנותית עם טקסטורות ומרקמים מיוחדים.

תכנון נכון לפני צביעת דירה מבטיח לכם תוצאות משביעות רצון, כך תוכלו גם לרכוש את הציוד הנדרש למלאכה. עם זאת, כדי ליהנות מעבודה מקצועית אין לוותר על איש מקצועי אמין, יעיל ומיומן, וכדאי לבחור צבעי מקצועי בעל תודעת שירות גבוהה. הצבעי יגיע לביתכם על מנת לסייע לכם לתכנן את העבודה ולקבל החלטות נכונות, הוא יבחן במיומנות את מצב הקירות, סוג הצבע הקיים ויסייע לכם להגשים את החלומות העיצוביים שלכם, פרועים ככל שיהיו.

צביעת דירה בלבן

כיצד נקבע מחיר צביעת דירה?

המחיר של צביעת דירה משתנה לפי מספר פרמטרים כמו: מספר החדרים, שטח הקירות, טכניקת הצביעה, מורכבות העבודה, כמות הצבע, חומרי הגלם ועוד. לרוב, נהוג לחשב את המחיר לפי מספר החדרים, יש גם מחירון לצביעת קיר אחד, צביעת תקרה, דלתות ומשקופים וכדומה.

חשוב לציין כי מחיר עבודות הצבע מבוסס על צביעת קירות בלבד, כולל תיקונים קלים במידת הצורך. עם זאת, במידה ומצב הקירות בעייתי ויש לטפל במיומנות בכתמי רטיבות ועובש, לתקן פגמים קשים בקיר כמו מילוי ואיטום חורים וסדקים, ובמידה וצריך להחליק את הקיר כהכנה לקראת הצביעה, המחיר יעלה מעלה.

כמו כן, צביעה בהתזה מייקרת את עלות העבודה, בעוד צביעה באמצעות רולרים ומברשות נחשבת לפשוטה יותר מאחר והיא דורשת פחות זמן הכנה, וגם עלות החומרים נמוכה יותר. מאחר ולרוב כולם מחפשים עבודות של צביעת דירה בזול, רבים בוחרים בעבודות צבע רגילות, אך כדי ליהנות מעיצוב מרהיב ומעבודות צבע ברמה גבוהה, כדאי לקבל ייעוץ מזיו החביב לגבי טכניקות של צביעה דקורטיבית וכך אנו יכולים להוזיל עלויות וליהנות מעבודה מקצועית ומתוצאות איכותיות ומשביעות רצון.

כמה עולה לצבוע דירה?

סוג הצביעהטווח מחירים ללא צביעת תקרהטווח מחירים כולל צביעת תקרה
צביעת חדר בודד700 – 600 ₪800 – 700 ₪
צביעת דירה 2 חדרים2,000 – 1,500 ₪2,500 – 1,800 ₪
צביעת דירה 2.5 חדרים2,500 – 1,800 ₪3,000 – 2,200 ₪
צביעת דירה 3 חדרים3,500 – 3,000 ₪4,000 – 3,400 ₪
צביעת דירה 3.5 חדרים3,800 – 3,200 ₪4,300 – 3,500 ₪
צביעת דירה 4 חדרים5,000 – 4,000 ₪5,500 – 4,500 ₪
צביעת דירה 5 חדרים5,000 – 4,500 ₪5,500 – 5,000 ₪
צביעת דירה 6 חדרים6,000 – 5,200 ₪7,000 – 5,500 ₪
צביעת קיר בודד250 – 150 ₪ 
צביעת תקרה500 – 300 ₪ 

מידע לפי אזורי שירות

מחפשים צבעי מקצועי לצביעת דירה באזור המרכז? הוספנו חלק מאזורי הפעילות שלנו – לחצו לקבלת פרטים נוספים על העיר שלכם.
השירות ניתן בכל אזור המרכז והשרון:

מה חשוב לדעת לפני צביעת דירה?

רבים חושבים כי צביעת דירה מסתכמת בקניית צבע ומריחתו על הקירות בעזרת מברשת או רולר, לכן כדאי לדעת כי צבעי מקצועי מתחיל את העבודה בהכנה יסודית של חללי הדירה. צבעי מנוסה מרכז את הרהיטים במרכז החדר, מכסה אותם ביריעות ניילון, מפרק שקעי חשמל ומפסקים, מסיר את המסמרים והברגים מהקיר, סותם חורים, מתקן סדקים בחומרי איטום ומילוי מיוחדים, עובר עם שפכטל ונייר ליטוש על הקירות, מחליק קירות ומסיר שכבות אבק, כתמים וציורים שהילדים ציירו בעט או בטושים, מתקן פינות שבורות, ובמידת הצורך מתקן נזקים שנגרמו לטיח ומורח חומר ייעודי לחיזוק הטיח כדי למנוע משכבות הצבע להתקלף תוך זמן קצר, ועל מנת למנוע פיצוצים בצבע.

לאחר הכנת הקירות וייבוש חומרי המילוי והאיטום, הצבעי מתחיל בצביעה איכותית ומקצועית במיומנות גבוהה. צבעי אמין משתמש רק בצבעים איכותיים של מותגים מובילים, בלי טריקים של חאפרים בתחום כמו מהילת הצבע בהרבה מים או שימוש בצבעים ירודים באיכותם. הצבעי צובע לפחות 2 שכבות, לעתים יותר, בהתאם למצב הקיר והתוצאה הרצויה. בסוף העבודה הוא מנקה אחריו ומשליך את הפסולת לפח.

כמו כן, חשוב להתאים את סוג הצבע בהתאם לחדר ולשכבת הקודמת, בעיקר כאשר צובעים חדרים המאופיינים בסביבה רטובה כמו חדרי רחצה, מטבח וחדרי שירותים. חשוב להקפיד על צבעים איכותית ללא רעלים מסוכנים, בעיקר כאשר מבצעים צביעת חדרי ילדים ודירות של קשישים או אנשים הסובלים מאלרגיות שונות. לכן ידע נרחב וניסיון מקצועי הם ערובה לצביעה מקצועית ואיכותית.

צביעת דירה + טפט

מהו חוק צביעת דירה שכורה?

עבור כל מי שמשכיר או שוכר נכס יש משמעות לשאלה מה קורה עם תום חוזה השכירות, מבחינת צביעת הדירה. כאשר מועד השכירות מסתיים עולה השאלה, האם צריך לצבוע את הדירה ומה המשמעות. ראשית, חשוב לדעת שאין בישראל חוק צביעת דירה שכורה, אשר מחייב ישירות צביעה על ידי שוכר בסוף שכירות. אבל, יש חוק שעוסק בכך באופן עקיף. זהו חוק החוזים, שמעניק תוקף חוקי לחוזים והסכמים. כלומר, כאשר בחוזה השכירות מצוין כי השוכרים צריכים לצבוע את הדירה, אפשר לראות זאת בתוך סוג של חוק צביעת דירה שכורה. 

כלומר החוק עומד לימין המשכירים (בעלי הנכס), אשר דורשים מהמשכיר לצבוע, על חשבונו, בגמר השכירות. חשוב לציין כי מוטב שיהיה פירוט בחוזה בדיוק מה צריך לצבוע וכיצד. כלומר, ניתן לציין בחוזה שהצביעה תהיה של הקירות בלבד או של הקירות וגם התקרה. אפשרות אחרת הינה צביעה יותר מקיפה, כגון קירות בנוסף למשקופים. בנושא זה, כמו בכל עניין שבחוזה, כל מה שכתוב ואיננו מנוגד לחוק, מחייב את הצדדים. 

טכניקות לצביעה וסוגי צבעים נפוצים

בעבר הלא רחוק היה נהוג לסייד את קירות הדירה בחומרים המבוססים של סיד טבעי, כיום ישנם חומרים חדשים ואיכותיים יותר. את התקרה עדיין נהוג לצבוע בסיד בגלל עלות החומר והכיסוי הגבוה, כמו כן הסיד הוא חומר נושם וסופג לחות. את קירות הדירה ניתן לצבוע בחומרים כגון פוליסיד, בצבעים אקריליים או סינתטיים, בצבעי לטקס או בצבע פוליאוריתני.

במקרים מסוימים חשוב להשתמש בשכבת פרמייר, כלומר צבע יסוד מקשר הנחוץ לצביעה איכותית וליצירה שכבה מקשרת בין הקיר לשכבת הצבע. שכבת פרמייר מפחיתה את ספיגת שכבת הצבע לכן ניתן לחסוך בעלויות הצבעים מאחר וצריך ליישם פחות חומר על הקירות.  

לאורך השנים הומצאו טכניקות צביעת דירה חדשות ומודרניות, למשל התזה, צביעה משולבת וצביעה דקורטיבית. כיום, רוב הישראלים מעוניינים לצבוע את הדירה בצבעים איכותיים ובטכניקות חדשות המאפשרות להם להגשים חלומות וליהנות מצביעה דקורטיבית וייחודית. חלפו הימים בהם הסתפקנו רק בצביעת קירות בלבן, כיום נהוג לשלב לפחות קיר אחד בגוון ססגוני ודומיננטי, לשלב בין צבעים, ליצור קווי הפרדה בין צבעים שונים על אותו קיר, להוסיף אלמנטים עיצוביים וטקסטורות מעניינות ועוד.

במידה ואנחנו מתכננים לעצב את הדירה בסגנון ארט נובו או בסגנון הרטרו שחזר לאחרונה לאופנה, נהוג לצבוע את הקירות בשני גוונים שונים, עם חלוקה בערך בגובה מטר מהרצפה בין הצבעים באמצעות פס מולדינג מעוצב עם טקסטורות מעניינות.

כמו כן, אפשר ליישם שליכט צבעוני על אחד הקירות, לצפות חלק מהקיר בטפט, בבריקים או באריחי חיפוי מאבן טבעית. כדי לקבל ייעוץ ועל מנת לבחור בצביעה דקורטיבית בהתאמה לסגנון העיצוב הרצוי ובהתאמה לטעם האישי, כדאי להתייעץ עם זיו החביב המתמחה בצביעת דירות.

צביעת דירה ריקה לעומת דירה מאוכלסת

כאשר בוחנים את העלות של צביעת דירה, יש משמעות לשאלה האם הדירה ריקה או מאוכלסת. כאשר מדובר בדירות מאוכלסות, עלות העבודה תהיה לרוב גבוהה יותר. הסיבה לכך היא שצריך עבודה נוספת לשם הזזת רהיטים ותכולה ממקום הצביעה. כמו כן יש צורך לכסות את הרהיטים ואזורי רצפה. 

צביעת הדירה ומצב הקירות

דבר נוסף שמשפיע על המחיר של צביעת דירה הוא מצב הקירות והתקרה. היקף התיקונים או ההכנות משפיע על משך העבודה ועל העלות. למשל, אם צריך לבצע תיקוני טיח בשל סימני רטיבות, אם צריך למלא סדקים או פגמים אחרים. תיקונים קלים כלולים במחיר הצביעה אבל עבודת תיקון נרחבת מצריכות תוספת עבודה.  

צבעי בפתח תקווה

צביעה בשכבות וצביעת תקרה

לא תמיד צביעת דירה נועדה להשאיר את הגוון הקודם. לעיתים עשוי להידרש שינויי צבע, למשל מכהה לבהיר. הפיכת קירות כהים לבעלי גוונים בהירים יותר היא תהליך שבדרך כלל דורש יותר שכבות של צבע. תהליך זה, לרבות צביעה וזמן ייבוש, כרוך בכמות יותר גדולה של צבע מה שמוסיף למחיר העבודה. בנוסף, גורם נוסף שמשפיע על העבודה הוא הצורך בצביעת התקרה. אם יש צורך בצביעה שכזאת, זה מגדיל את היקף העבודה. זה נכון שבעתיים אם על התקרה יש סימני רטיבות שצריך להעלים.  

עבודות צביעה מיוחדות

לפני צביעת דירה חשוב לשים לב לכיסוי הרצפה או הפרקטים למניעת נזק. השימוש בחומרי הגנה כמו ניילונים או קרטונים מבטיח הגנה מלאה על ריהוט וריצוף. אם נדרשת צביעה של דלתות וחלונות, הרי שזה מצריך עוד זמן, כלי עבודה וצבעים. במקרים שבהם הלקוח רוצה להזמין תוספת של עבודות צבע מיוחדות, יש צורך בצבעי מיומן ביותר ובעל עין אומנותית וזה עולה בהתאם. עיצובים גיאומטריים או שימוש בצבעים מיוחדים כגון צבעי משי או צבעי טקסטורות, צריכים יותר עבודה ויותר ניסיון וזה מתבטא בעלויות ובמשך העבודה. כמובן שבמצבים כאלה הציפייה היא לקבל עבודה באיכות מעולה, עם תוצאות יוצאות מגדר הרגיל. 

איך להשוות נכון מחירים של צביעת דירה?

השוואת מחירים של שירותי צביעת דירה צריכה להיעשות בתבונה. למשל, קחו בחשבון את מספר שכבות הצבע. קחו בחשבון את סוג הצבע שבו נעשה שימוש והאם העבודה כוללת ניקוי ותיקונים לקירות או לתקרה. צריך להיזהר ממחירים נמוכים יתר על המידה. זו תוצאה של שימוש בצבע באיכות נמוכה, ביצוע מהיר יתר על המידה ולכן תוצאות פחות טובות. כמו כן המקצועיות והבדלי איכות, הניסיון והגישה של איש מקצוע צריכים להשתקף בהצעות המחיר. הכנה יסודית, שימוש בצבעים באיכות גבוהה ויישם צבע בשכבות והתוצאות – נהדרות. 

צביעת בתים

צביעת חדר שינה

צביעת סלון

צביעת מטבחים

צביעת חדר אמבטיה

צביעת חדר ילדים

צביעת משרדים

צביעת חדר מדרגות

צביעת תקרה

צביעת דירה בפתח תקווה

צביעת דירה 100 מטר

צביעת דירה 4 חדרים

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם!