צביעת סלון

מעוניינים לחדש את הסלון ולהוסיף מעט צבע לחיים? האם ידעתם כי בעזרת צביעה מחדש של הסלון הביתי ניתן לשדרג את עיצוב הבית בעלות משתלמת ושווה לכל כיס? זיו החביב מציע עבודות צבע ברמה אחת מעל כולם, לרבות צביעת סלון בטכניקות חדשות וייחודיות. ניתן לבחור בגוון אחיד לכל קירות החדר, לצבוע קיר מרכזי בגוון נועז ודומיננטי, לשלב בצביעה טקסטורות מעניינות ועוד. כדאי לתכנן את העבודה בעזרת ייעוץ מקצועי, ולאחר גיבוש קונספט לעיצוב הסלון ניתן להתחיל בעבודת הצבע, ותוך זמן קצר ליהנות מעיצוב יוקרתי, בהתאמה לטעם האישי.

עיצוב וצביעת הסלון

בחירת קונספט לפני צביעת סלון

עבודות צבע יש להתחיל בגיבוש קונספט וסגנון עיצובי, על אחת כמה וכמה כאשר מתכננים לשפץ ולצבוע את הסלון בבית. יש לזכור כי הסלון הוא חלל מרכזי ומרווח בדירה, הוא משמש את בני המשפחה להתכנסות, לשיחות, לצפייה בטלוויזיה ולבילוי משותף, כמו כן נהוג לארח בו חברים וקרובי משפחה. לכן, חשוב לתכנן את עבודת הצבע בעזרת אנשי מקצוע, צבעי מקצועי ומנוסה יכול לסייע לכם לקבל החלטות חשובות הנוגעות לעיצוב החדר המרכזי בדירה ולבחירת גוונים וטכניקות צביעה.

כדאי לדעת כי צביעת סלון אינה דבר של מה בכך, יש להכין את המקום לקראת הצביעה, לרבות הזזת הרהיטים למרכז החדר וכיסוי שלהם באמצעות יריעות הגנה מניילון. כמו כן, יש לתקן חורים וסדקים בקירות, לנקות היטב את הקירות מאבק, לכלוכים שהצטברו עם הזמן וכתמים שונים, במידה ומגלים כתמי עובש ופטריות יש לטפל בבעיה במקצועיות ובחומרים מתאימים. בנוסף, לפני עבודות הצבע יש לכסות שקעים ותקעים, להוציא מסמרים ולתקן את החור, ובמידת הצורך להחליק את הקיר כדי לקבל תוצאות מושלמות ומראה אסתטי ומלהיב. בסיום שלב ההכנות ניתן להוסיף צבע במגוון טכניקות צביעה.

צביעת סלון

מכניסים צבע לסלון הביתי

בבתים רבים בארץ ניתן לראות כי הסלון הביתי צבוע בגוון לבן ואחיד, כיום הטרנד הוא להוסיף גוונים ססגוניים ולשלב טכניקות צביעה מתקדמות כדי להשיג עיצוב מקורי וייחודי. חלפו הימים בהם הזמנו צבעי מקצועי כדי לחדש את הצבע הלבן בקירות, כיום נהוג לבחור לפחות קיר מרכזי אחד ולצבוע אותו בגוון דומיננטי, עם זאת חשוב לבחור בצבעים המתאימים לעיצוב שאר חללי הבית, לרהיטים הממוקמים בסלון, למוצרי הטקסטיל כמו וילונות ושטיחים ולעיצוב המטבח.

באמצעות מעט צבע והרבה יצירתיות אפשר לשדרג פלאים את מראה הסלון הביתי, ובתקציב שפוי ובעלות שווה לכל כיס נהנים מעיצוב מודרני, ומשפרים את איכות החיים. צביעת סלון מחייבת ניסיון רב וכלי עבודה, אמנם כל אחד יכול לרכוש רולר, מברשות ופח צבע בחנות כלי עבודה, אך צביעה על ידי אנשי מקצוע מבטיחה תוצאות טובות בהרבה, במיוחד אם מעוניינים בטקסטורות ועיטורים מרשימים על קירות החדר.

צביעת סלון כולל צבע וטכניקות מתקדמות

הסלון הוא חלל מרכזי בדירה ובחיי המשפחה, אחת לכמה שנים נהוג לחדש את העיצוב בו, אך אין צורך לקחת הלוואה מאחר ובאמצעות עבודות צבע ניתן להשיג תוצאה מרשימה וליהנות מסלון מעוצב עם טאץ' אישי. כדאי לבחור צבע לאחר ייעוץ מזיו החביב, בהתאמה לטעם האישי ולעיצוב הרצוי.   

צביעת סלון על ידי זיו החביב מבטיחה גימור גבוה ומראה אסתטי ומלהיב, אפשר לבחור בגוונים חמים המעניקים תחושה ביתית, גוונים בהירים לחדר מודרני, ויש טכניקות צביעה חדשות כמו שליכט צבעוני, טקסטורות, צביעה עם שבלונות מיוחדות ועוד.

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם!