צביעת חניונים

זיו החביב מתמחה בכל עבודות הצבע ומציע פתרונות מתקדמים ואיכותיים לכל לקוחותיו. בין השאר, החברה מתמחה בצביעת חניונים ציבוריים ופרטיים, תוך התחייבות לעבודה ברמה אחת מעל כולם ובמחיר משתלם ואטרקטיבי.

צביעת חניון נחשבת כעבודה מורכבת ומאתגרת, חברה לעבודות צבע חייבת לתכנן את העבודה בקפידה ועל פי התקנות. יש לצבוע את המקום באמצעות צבעים עמידים, איכותיים וחזקים על מנת להבטיח שסימון מקומות החניה והסמלים שיש לצבוע על הרצפה והקירות יישארו זמן רב ולא ידהו במהירות. חשוב לדעת כי חניונים רבים בארץ נראים מוזנחים, הסימון בהם אינו תקין וגורם לבלבול רב בקרב הנהגים, ומקום מוזנח גורם לנטישת הלקוחות מאחר והם חוששים להשאיר במקום את רכבם.

צביעת חניונים מחייבת בחירת חומרים נכונים וצביעה מדויקת

צביעת חניונים מחייבת ניסיון רב וידע מקיף בכל עבודות הצבע. זו אינה משימה פשוטה מאחר ויש להקפיד על צביעה מדויק וסימון נכון של מספרי החניה, שילוט הכוונה על הקירות והרצפה (חצים לעבר היציאה, מסלול הנסיעה במקום, מהירות הנסיעה, חניית נכים וכדומה) וכמובן צביעה מקצועית של קירות המבנה.

הצבעי חייב לבחור חומרי גלם איכותיים במיוחד המתאימים לעבודה, למשל צבעי אפוקסי עמידים וחזקים לצביעה רצפת החניון ולסימון מספר החניה וסמלים אחרים. חשוב לדעת כי ברוב החניונים התת קרקעיים, אך לא רק, יש רצפת בטון מוחלק עם ציפוי אפוקסי עמיד. ציפוי אפוקסי נחשב לעמיד במיוחד, החומר מעניק מראה אסתטי מרשים לרצפה, הוא מבריק ומקנה תחושה של רצפה חלקה ויוקרתית. אחת לתקופה יש לצבוע מחדש את הרצפה בחניון באפוקסי כדי לחדש את המראה המרשים של הרצפה וכדי לדאוג לסימון עמיד עבור הנהגים המחנים את רכבם במקום.

צביעת חניון תת קרקעי

מה כוללת עבודת צביעת חניון תת קרקעי או רגיל?

בישראל יש אלפי חניונים ציבוריים ופרטיים, בחלק גדול מהם יש רצפת בטון המצופה באפוקסי. רצפות וקירות החניון סובלים מבלאי טבעי, נזקי מזג האוויר ומתנועה ערה של מכוניות ובני אדם. לכן, עם הזמן הצבע דוהה ומתקלף, ונהגים מתקשים להבחין בסימונים חשובים כמו מספר החניה, קומה, הכוונה ליציאה, סימון ליציאת חירום וכדומה.

צביעת חניון היא משימה מורכבת הכוללת בין השאר:

  • צביעת קירות החניון בגוון מתאים, ובהתאם לצורכי המיתוג של העסק.
  • צביעת הרצפה בחומרים איכותיים ועמידים.
  • צביעת עמודי תמיכה בחניון לצורך אזהרה, סימון והכוונה.
  • סימון חניות, כולל מספר חניה.
  • סימון חניות נכים, שטחי פריקה והטענה ואזורים בהם אין להחנות את הרכב.
  • צביעת חצי הכוונה ומידע נוסף כמו שלטי עצור, כיוון לעבר היציאה וכדומה.
צביעת חניונים בצבע אפוקסי

מדוע כדאי לצבוע מחדש את החניון?

בסיום עבודות הצבע בחניון המקום עובר מתיחת פנים גדולה ומשמעותית, ממקום מוזנח ומיושן החניון הופך למקום יפהפה ואסתטי. הלקוחות מרוצים יותר ומעדיפים להחנות במקום, לכן יש לכך גם צידוק כלכלי וניתן להגדיל את ההכנסות מהמקום.

למידע נוסף ולהזמנת עבודות צביעת חניונים ברמה גבוהה ובמחיר אטרקטיבי, התקשרו עכשיו לזיו החביב ותיהנו גם אתם מעבודות צבע ברמה אחת מעל כולם.

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם!