סיוד דירה

אחת לכמה שנים חשוב להזמין חברה מקצועית לעבודות צבע כדי לרענן את האווירה והעיצוב בבית, עם זאת רבים חוששים מעבודות של סיוד דירה בגלל הלכלוך, כאב הראש הנלווה והמחיר. לכן, כדאי לדעת כי חברת זיו החביב שמתמחה בכל עבודות הצבע מציעה לכם סיוד דירות במחיר משתלם ושווה לכל כיס. החברה מספקת עבודה נקיה, מאורגנת ויעילה, ותוך זמן קצר נהנים מעיצוב חדש ומלהיב של הדירה ומאווירה נעימה ומרגיעה יותר, בלי כאבי ראש, בלי פסולת בנייה ובלי לשבור תוכנית חיסכון או לקחת הלוואה גדולה.

שירותי סיוד דירה בפריסה ארצית 

במחיר המשתלם והזול בארץ

החברה בעלת ניסיון של שנים ומתמחה בכל עבודות הצבע

סידור ונקיון הדירה בתום הליך העבודה

מענה מקצועי וליווי אישי

מתחייבים לתוצאות הטובות ביותר!

לקבלת יעוץ ללא עלות מזיו החביב חייגו 050-6665666

סיוד דירה מקצועי ללא כאבי ראש!

עבודות צבע אינן דבר של מה בכך, יש להכין את התשתיות השונות לקראת הסיוד של הקירות, וכמובן יש להיערך כספית לקראת העבודה, לדאוג לכיסוי הרהיטים, ובמידת וצובעים את כל הדירה, לעתים כדאי לפנות את הנכס לכמה ימים ולשוב אליו בסיום עבודות הסיוד.

כדאי לדעת כי סיוד דירה הוא מונח השגור בפי רבים, למרות שכיום כמעט ונדיר שלקוחות מזמינים סיוד של קירות הנכס בחומרים המבוססים על סיד. למעשה, סיוד היא טכניקה ותיקה לעבודות צבע באמצעות חומרים המבוססים על סיד טבעי, לרוב בגוון לבן, אך יש אפשרות למהול את התערובת של הסיד והמים עם חומרי צבע כדי להשיג את הגוון הרצוי.

למעשה בביטוי סיוד הבית מתכוונים כיום לצביעת כל הקירות והתקרה של הדירה בצבע לבן ואחיד. לצביעת הדירה בחומרים המבוססים על סיד טבעי יש יתרונות כמו מחיר נמוך יותר בהשוואה לשיטות ולחומרי צבע מתקדמים יותר, חיטוי יעיל של מפגעי פטריות ועובש בקירות ובתקרה, החומר נושם וידידותי לסביבה. לסיד הטבעי יש גם חסרונות כמו עמידות נמוכה בהשוואה לחומרי צבע חדשים ומתקדמים, הסיד עלול לגרום נזק למתכות שונות, והוא גם משאיר סימנים כאשר מתחככים או נוגעים בקיר.

מחירון סיוד דירה כללי

  • סיוד דירה 2 חדרים - 2,000 - 1,500 ₪
  • סיוד דירה 2.5 חדרים - 2,500 - 1,800 ₪
  • סיוד דירה 3 חדרים - 3,500 - 3,000 ₪
  • סיוד דירה 3.5 חדרים - 3,800 - 3,200 ₪
  • סיוד דירה 4 חדרים - 5,000 - 4,000 ₪
  • סיוד דירה 5 חדרים - 5,000 - 4,500 ₪
סיוד דירה

סיוד דירה על ידי זיו החביב

בשנים האחרונות נהוג להציע סיוד דירה באמצעות שימוש בחומרים איכותיים יותר המכילים סיד סינתטי, ולא חומרים על בסיס סיד טבעי. סיד סינתטי הוא בעל כושר כיסוי גבוה יותר בהשוואה לסיד טבעי, הוא מתאים לצביעת קירות פנים מגבס או בטון ולקירות עם טיח, נהוג להשתמש בו לצביעת תקרות, וניתן ליישם אותו באמצעות כל שיטות הצביעה כמו רולר, מברשות והתזה.

סיד סינתטי נחשב לעמיד יותר לעומת סיד טבעי, מחירו אטרקטיבי, הוא מגיע לרוב ברמת גימור מט, וברוב עבודות הסיוד בוחרים בגוון לבן ואחיד. הסיד הסינתטי פחות נדבק ומשאיר סימנים על בגדים אם נוגעים בקיר, הצבע נושם, הוא יעיל גם במניעת מפגעי עובש ופטריות, וקל לתקן נזקים לאחר הצביעה, כל עוד בוחרים בגוון לבן. עם זאת, ניתן להוסיף צבע בגוון לבחירה כדי לסייד את קירות הבית בגוון הרצוי וליהנות מעיצוב מרשים ואלגנטי בהתאמה לטעם האישי.

מתמחים בסיוד דירות במחירים משתלמים

קבלני צבע ושיפוצים מציעים סיוד דירות במחירים שונים, המחיר בדרך כלל משתנה לרוב לפי גדול הנכס ושטח הקירות שיש לצבוע, איכות וכמות החומרים, מורכבות עבודת הסיוד (החלקת הקירות, תיקון סדקים וכדומה), גוון, מספר אנשי צוות ועוד. מומלץ לערוך סקר שוק לפני הזמנת עבודות צבע, אך כדי לחסוך זמן וכאבי ראש, אפשר להזמין את זיו החביב וליהנות מחברה מקצועית ובעלת מוניטין גבוה בכל עבודות הצבע והשיפוצים הקלים.    

הצוות שלנו מחויב לסטנדרטים גבוהים בכל עבודות הצבע, סיוד דירה על ידי הצוות של זיו החביב מבטיח ללקוח ראש שקט ותוצאות מעולות, העבודה עם אחריות, והצוות המנוסה מנקה את הפסולת והלכלוך בסיום סיוד הדירה, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם!