צביעת תקרה

רובנו יודעים כיצד לצבוע את קירות הבית וליהנות מתוצאה מרהיבה ומאווירה מרעננת בנכס, אך האתגר הגדול ביותר הניצב בפנינו הוא צביעת תקרה. הכלל שחייב להנחות אותנו הוא שקודם כל צובעים את התקרה ורק לאחר מכן צובעים את קירות הנכס, הסיבה לכך היא שרק בדרך זו נוכל למנוע את לכלוך הקירות בצבע הנוזל מהתקרה או רסיסי צבע הניתזים לקירות במהלך הצביעה של התקרה. לכן, קודם כל עלינו לצבוע את תקרת החדר ורק לאחר מכן עוברים לצביעת הקירות. 

בנוסף, כדאי לדעת כי את התקרה נהוג לצבוע בדרך כלל בסיד מאחר והוא מאפשר לשכבת הטיח לספוג היטב לחות, בעוד צביעה באמצעות סופרקריל, בונדרול וצבעים אחרים עשויה לגרום לכך שהלחות לא תיספג ולכן אנו עלולים לסבול מרטיבות בתקרה. לפיכך, צביעת תקרות כדאי להזמין רק מזיו החביב, כך אנו זוכים לעבודה נקייה ומקצועית ברמה הגבוהה ביותר, לתוצאות מושלמות, לעבודה עם אחריות ולמחיר משתלם ושווה לכל כיס.

שירות צביעת תקרות בפריסה ארצית

מתחייבים למחירים משתלמים החל מ-300 ₪ לצביעת תקרה!

שמירה על שטח נקי במהלך הצביעה

שימוש בחומרים איכותיים  – צביעה בסיד וצבע אקרילי של מותגים מוכרים

מענה מקצועי וליווי אישי ומקצועי

אחריות מובטחת לכל עבודות הצבע

לקבלת יעוץ ללא עלות מזיו החביב חייגו: 050-6665666

טיפים לצביעת תקרה כמו המקצוענים

לאחר שקיבלנו החלטה לצבוע מחדש את התקרה עלינו להיערך לקראת העבודה, תחילה עלינו לפנות את החדר מרהיטים וחפצים שונים, במידה ואין באפשרותנו לפנות את כל תכולת החדר, חשוב לרכז את החפצים במרכז החדר ולכסות אותם היטב עם יריעת ניילון או בד קנבס.

מומלץ לפרוס יריעות ניילון או קרטונים על כל רצפת החדר, כך טיפות צבע הנושרות מהתקרה לא ילכלכו את הרצפה ואנו נוכל לשמור על שטח נקי בסיום צביעת התקרה. בנוסף, חשוב לכסות את גופי התאורה או במידת הצורך לפרק את הנברשות כדי להגן עליהן מפני לכלוך ונזקים אחרים.

בסיום שלב הכנת החדר לקראת צביעת תקרה, כדאי להתחיל לצבוע את הפינות כדי ליצור מעין מסגרת אותה עלינו למלא בשכבת הצבע בגוון הרצוי. ברוב המקרים נהוג לצבוע את תקרת החדש בגוון לבן, כאמור אפשר לצבוע את התקרה בסיד, למשל פוליסיד של מותגים מוכרים, או בחומרי צבע אחרים כמו נירוקליר – צבע אקרילי איכותי המבוסס על מים, בעל כושר כיסוי גבוה וקל ליישום.

צביעת תקרה לפני
צביעת תקרה אחרי

במידת הצורך יש למרוח שכבת חומר מקשר על התקרה, אך רק לאחר תיקון פגמים. עלינו לבחון היטב את התקרה כדי לגלות פגמים שונים כמו סדקים, חורים, כתמי עובש ופטריות, כתמי רטיבות וכדומה. במידה ומגלים סימני רטיבות וכתמי עובש יש לטפל בבעיה באמצעות חומרים מתאימים, לייבש את האזור ולהחליק אותו כהכנה לקראת התביעה. כמו כן, לאחר תיקון פגמים בתקרה כמו סדקים שונים, כדאי לשייף את האזור לאחר ייבוש, וחשוב לעבור עם מטאטא או מטלית לחה על כל שטח התקרה כדי להסיר שכבות צבע מתקלפות, אבק ולכלוכים שונים.   

את התקרה נוכל לצבוע בעזרת סולם בגובה מתאים, לחלופין אפשר לרכוש בחנויות כלי עבודה רולר עם ידית ארוכה. חשוב לזכור כי צביעת תקרה נחשבת למשימה מאתגרת ולעבודה מעייפת במיוחד, לכן חשוב ליצור את התנאים הנוחים ביותר לעבודה, ומומלץ להיעזר בסולם. בשלב הראשון יש לצבוע באמצעות מברשת עדינה את קו התפר בין התקרה לקירות, ולאחר מכן אפשר למלא את השטח באמצעות רולר או בהתזה.

צביעת תקרה לבד או על ידי זיו החביב?

מי שהתנסה בעבר בעבודות כמו צביעת תקרות יודע כי מדובר במלאכה מעייפת ומתישה, ולרוב מסיימים את העבודה עם צוואר תפוס וכאבי גב. בנוסף, זו עבודה מלכלכת שאינה מתאימה לכל אחד. הפתרון לכך הוא להזמין עבודות צבע, כולל תקרה, מחברת זיו החביב, החברה מתמחה בכל עבודות הצבע ומציעה עבודה נקיה ומאורגנת, ברמה אחת מעל כולם, ובמחיר ללא תחרות.

כדאי לדעת כי נהוג לגבות לעבודות צביעת תקרה מחיר ממוצע של 400 ₪ לחדר, כולל חומרים, זהו מחיר משתלם ושווה לכל כיס. להזמנת עבודות צבע וצביעת התקרה בבית או במשרד, התקשרו עכשיו לזיו החביב או השאירו פרטים באתר. אנו נחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית ונשמח לצבוע את התקרה בביתכם, תוך התחייבות לשירות אדיב, לעבודה נקיה ואחראית ולתוצאות מושלמות, כל זאת ועוד במחיר המשתלם ביותר.

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם!