צביעת תקרה

רובנו יודעים כיצד לצבוע את קירות הבית וליהנות מתוצאה מרהיבה ומאווירה מרעננת בנכס, אך האתגר הגדול ביותר הניצב בפנינו הוא צביעת תקרה. הכלל שחייב להנחות אותנו הוא שקודם כל צובעים את התקרה ורק לאחר מכן צובעים את קירות הנכס, הסיבה לכך היא שרק בדרך זו נוכל למנוע את לכלוך הקירות בצבע הנוזל מלמעלה או רסיסי צבע הניתזים לקירות במהלך הצביעה. לכן, קודם כל עלינו לצבוע את תקרת החדר ורק לאחר מכן עוברים לצביעת הקירות. 

צביעת תקרה לפני
צביעת תקרה אחרי

שירות צביעת תקרה בפריסה ארצית

מתחייבים למחירים משתלמים החל מ-₪300 

שמירה על שטח נקי במהלך הצביעה

שימוש בחומרים איכותיים – צביעה בסיד וצבע אקרילי של מותגים מוכרים

מענה מקצועי וליווי אישי ומקצועי

אחריות מובטחת לכל עבודות הצבע

לקבלת יעוץ ללא עלות מזיו החביב חייגו: 050-666-5666

הכנות לקראת צביעת תקרה

בנוסף, כדאי לדעת כי את התקרה נהוג לצבוע בדרך כלל בסיד מאחר והוא מאפשר לשכבת הטיח לספוג היטב לחות, בעוד צביעה באמצעות סופרקריל, בונדרול וצבעים אחרים עשויה לגרום לכך שהלחות לא תיספג ולכן אנו עלולים לסבול מרטיבות. לפיכך, צביעת תקרה כדאי להזמין רק מזיו החביב, כך תזכו לעבודה נקייה ומקצועית ברמה הגבוהה ביותר, לתוצאות מושלמות ולעבודה עם אחריות במחיר משתלם ושווה לכל כיס. לאחר שקיבלנו החלטה לצבוע מחדש את התקרה עלינו להיערך לקראת העבודה:

הזזת רהיטים

תחילה עלינו לפנות את החדר מרהיטים וחפצים שונים, במידה ואין באפשרותנו לפנות את כל תכולת החדר, חשוב לרכז את החפצים במרכז החדר ולכסות אותם היטב עם יריעת ניילון או בד קנבס.

שמירה על שטח נקי

מומלץ לפרוס יריעות ניילון או קרטונים על כל רצפת החדר, כך טיפות צבע הנושרות מלמעלה לא ילכלכו את הרצפה ואנו נוכל לשמור על שטח נקי בסיום הצביעה. בנוסף, חשוב לכסות את גופי התאורה או במידת הצורך לפרק את הנברשות כדי להגן עליהן מפני לכלוך ונזקים אחרים.

להתחיל בפינות

בסיום שלב הכנת החדר לקראת צביעת תקרה, כדאי להתחיל לצבוע את הפינות כדי ליצור מעין מסגרת אותה עלינו למלא בשכבת הצבע בגוון הרצוי. ברוב המקרים נהוג לצבוע את תקרת החדש בגוון לבן, כאמור אפשר לצבוע אותה בסיד, למשל פוליסיד של מותגים מוכרים, או בחומרי צבע אחרים כמו נירוקליר – צבע אקרילי איכותי המבוסס על מים, בעל כושר כיסוי גבוה וקל ליישום.

צביעה ותיקון תקרה לפני

שכבת חומר מקשר

במידת הצורך יש למרוח שכבת חומר מקשר על התקרה, אך רק לאחר תיקון פגמים. עלינו לבחון היטב את התקרה כדי לגלות פגמים שונים כמו סדקים, חורים, כתמי עובש ופטריות, כתמי רטיבות וכדומה. במידה ומגלים סימני רטיבות וכתמי עובש יש לטפל בבעיה באמצעות חומרים מתאימים, לייבש את האזור ולהחליק אותו כהכנה לקראת הצביעה. כמו כן, לאחר תיקון פגמים כמו סדקים שונים, כדאי לשייף את האזור לאחר ייבוש, וחשוב לעבור עם מטאטא או מטלית לחה על כל השטח כדי להסיר שכבות צבע מתקלפות, אבק ולכלוכים שונים. 

סולם / רולר עם ידית ארוכה

את התקרה נוכל לצבוע בעזרת סולם בגובה מתאים, לחלופין אפשר לרכוש בחנויות כלי עבודה רולר עם ידית ארוכה. חשוב לזכור כי צביעה זו נחשבת למשימה מאתגרת ולעבודה מעייפת במיוחד, לכן חשוב ליצור את התנאים הנוחים ביותר לעבודה, ומומלץ להיעזר בסולם. בשלב הראשון יש לצבוע באמצעות מברשת עדינה את קו התפר בין התקרה לקירות, ולאחר מכן אפשר למלא את השטח באמצעות רולר או בהתזה.

כמה עולה לצבוע את התקרה?

מי שהתנסה בעבר בצביעה של התקרה יודע כי מדובר במלאכה מעייפת ומתישה, ולרוב מסיימים את העבודה עם צוואר תפוס וכאבי גב. בנוסף, זו עבודה מלכלכת שאינה מתאימה לכל אחד. הפתרון לכך הוא להזמין עבודות צבע מחברת זיו החביב, החברה מתמחה בכל עבודות הצבע ומציעה עבודה נקיה ומאורגנת, ברמה אחת מעל כולם, ובמחיר ללא תחרות.

נהוג לגבות מחיר ממוצע של 400 ₪ לחדר, כולל חומרים, תיקונים וניקיון – מחיר משתלם ושווה לכל כיס! להזמנת שירות צביעת תקרה בבית או במשרד, התקשרו עכשיו לזיו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית תוך התחייבות לשירות אדיב, לעבודה נקיה, אחראית ולתוצאות מושלמות, כל זאת ועוד במחיר המשתלם ביותר.

צביעת תקרה לפני

צרו קשר עם זיו החביב לקבלת הצעה משתלמת: 050-666-5666

לקבלת הצעת מחיר והתייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם!