לקוחות ממליצים

פיני לנגמן

רעננה
"הגעתי לזיו החביב דרך פרסום בעיתון, זיו הגיע עם הצוות ביצע עבודה מהירה ונקייה במחיר הוגן ואפילו דאג לבקר שוב לבדוק שהכל תקין ולשביעות רצוני, ממליץ בחום לכל אחד."

רונה רביד

"יותר משמחה להמליץ על זיו החביב מקצוען אמיתי שהגשים לי את חלומות השיפוץ שלי שהיו וגם שמתעדת לעשות !!!"

צביקה

פתח תקווה
"ביצענו השבוע עם זיו והצוות שלו צביעה ותיקונים בכל הבית. אני רוצה לציין לחיוב את העבודה המקצועית והנקיה שבוצעה אצלנו. זיו ושלושה פועלים נחמדים הגיעו בדיוק בשעה שקבענו וביצעו עבודה למופת של צביעה בסוגי צבע שונים, תיקוני שפכטל, חשמל ואפילו הקפידו לנקות את הבית בסוף כל יום עבודה והכל באדיבות ואווירה נעימה ובדיוק במחיר שסוכם בלי הפתעות בסוף... אנחנו מאוד מרוצים ונשמח להמליץ על זיו לכל מי שמעוניין בעבודה דומה!"

ועד הבית

רחוב העצמאות פתח תקווה
"זיו ביצע אצלנו עבודת סיוד של חדר המדרגות והמעקות. מדובר באדם רציני, דייקן שביצע את עבודתו בצורה נקיה ויסודית. מומלץ בחום."

משפחת לוי

"זיו החביב ... כשמו כן הוא ... קודם כל אדם נעים וחביב שהופך את החוויה לנעימה והכי חשוב ... מקצועי, יסודי וזריז ! נראה שזיו מבין עניין ועושה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר ! התוצאה מעולה ואנחנו מרוצים!"

פנינה

רמלה
"אני הזמנתי את זיו והצוות שלו לצביעה של דירת ארבעה חדרים ברמלה הכוללת צביעה ותיקוני שפכטל וסורגים בכל הבית ואני רוצה לשבח אותם על עבודה יסודית נקייה וסבלנית כלפי ודרישותיי. מומלץ בחום!"

מלי

פתח תקווה
"ממליצה בחום על זיו שירות אדיב ומהיר. עבודה מקצועית."
לקבלת הצעת מחיר והתייעצות השאירו פרטים ונחזור בהקדם!